0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Antonio Iturbe

Španielský žurnalista, spisovateľ a profesor.
Narodil sa v Zaragoze a potom sa jeho rodina presťahovala do Barcelony, kde vyštudoval žurnalistiku na Universidad Autónoma de Barcelona. Po štúdiach založil časopis Gratix a začal sa venovať písaniu románov.
V roku 2012 oslovil Ditu Krausovú, aby podľa jej skutočného príbehu napísal svoj tretí román, ktorý bol doteraz preložený do 13 jazykov.

Knihovníčka z Auschwitzu

Každý vie o najväčšej knižnici na svete. Antonio G. Iturbe však napísal neopakovateľný príbeh o tej najmenšej knižnici na svete a jej odvážnej knihovníčke.
Tištěná 13,59 -15 %
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
15,99 13,59 -15 %
Posledné kusyi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 06. 07. 2022 6:11
i: 37125 n: 80901103r: 100041
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.