0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Frier Sarah

Sarah Frier vyštudovala žurnalistiku na univerzite v Severnej Karolíne. V súčasnosti je uznávanou odborníčkou na sociálne siete Facebook, Instagram, Snapchat a Twitter a obchodné rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú nielen ich budúcnosť, ale aj celú našu spoločnosť.

Pravidelne prispieva do Bloomberg Businessweek a Bloomberg Television. #No Filter je jej prvá kniha, ktorá okrem viacerých ocenení získala aj prívlastok „najlepšia kniha roka“ od ekonomického časopisu Fortune, denníka The Financial Times, britského týždenníka The Economist, časopisu Inc. Magazine a rozhlasových staníc NPR.

 

No filter

Odhaľte tajomstvo Instagramu, ktorý každý deň ovplyvňuje životný štýl miliónov ľudí.
Tištěná 13,34 -15 %
E-kniha 11,33 -15 %
Tlačená kniha
Brožovaná
15,69 13,34 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 01. 06. 2023 18:34
i: 41147 n: 80902377r: 100087
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
13,33 11,33 -15 %
Na stiahnutie ihneď
i: 44382 n: EKnihar: 100087
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.