0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Moreno-Garcia Silvia

Silvia Moreno-Garcia (*1981)

Mexická spisovateľka, redaktorka a vydavateľka. Získala magisterský titul z vedeckých a technologických štúdií na University of British Columbia. Medzi jej najznámejšie romány patria Gods of Jade and Shadow a Velvet Was the Night. Momentálne žije vo Vancouveri v Britskej Kolumbii. 

Mexická gotika

Tajuplné sídlo na vzdialenom mexickom vidieku. Charizmatický, no chladný aristokrat. Rodina, v ktorej vládnu tajomstvá, násilie a šialenstvo.
Tajuplné sídlo a rodina, v ktorej vládnu tajomstvá a šialenstvo. Očarujúce 50. roky 20. storočia v horúcom Mexiku. Mladučká Noemí sa vydáva na cestu do osamoteného sídla na vzdialenom mexickom vidieku. Zhypnotizovaná a paralyzovaná desivým, no zvodným svetom tajuplného sídla sa snaží vyviaznuť z domu, ktorý nie je ani zďaleka také ľahké opustiť. 
Tištěná 13,59 -15 %
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
15,99 13,59 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 01. 06. 2023 17:33
i: 41470 n: 80902131r: 100099
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.