0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Fitzgerald Matt

Matt Fitzgerald je uznávaný tréner vytrvalostných športov, odborník na výživu a spisovateľ. Je autorom kníh 80/20 Running, How Bad Do You Want to? a The Endurance Diet.

Prispieva do mnohých významných publikácií vrátane Men’s Health, Runner’s World a Triathlete a na webové stránky ako Active.com a Triathlete.com.

Matt vyvinul populárnu aplikáciu pre smartfóny na sledovanie výživy Diet Quality Score (DQS) certifikovanú medzinárodnou spoločnosťou v oblasti športovej výživy a poskytuje individuálne výživové poradenstvo a koučing prostredníctvom webových stránok 8020endurance.com a mattfitzgerald.com.

Matt, ktorý sa od roku 1983 venoval behu a od roku 1998 triatlonu, tiež často vystupuje na konferenciách pre vytrvalostných športovcov z celého sveta.

Triatlon

Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon.

Prelomový program na vyváženie intenzity tréningu a dosiahnutie špičkového výkonu. Tréningy 80/20 budú príjemnejšie, zlepší sa regenerácia, zníži sa riziko zranenia, urýchli sa rozvoj vašej kondície a vaše výkony na pretekoch sa dostanú na úplne novú úroveň. Možno sa nikdy nestanete profesionálnym triatlonistom, ale nie je dôvod, prečo by ste tak nemohli trénovať. 

Tištěná 15,29 -15 %
E-kniha 13,00 -15 %
Tlačená kniha
Lepená väzba
17,99 15,29 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 24. 09. 2023 22:59
i: 42288 n: 80903022r: 100095
E-kniha
PDF
15,29 13 -15 %
Na stiahnutie ihneď
i: 44482 n: EKnihar: 100095
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.