0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Warden David

David Warden je medzinárodne uznávaný tréner a autor. Medzi jeho súčasných a bývalých klientov patria majstri sveta v duatlone vo svojej vekovej kategórii, držitelia Guinnessovho svetového rekordu v triatlone a mnohí kvalifikanti Majstrovstiev sveta Ironman.

Je spoluautorom Triathlon Science, uznávaného textu pre triatlonových trénerov a akademikov. Davidov osobný športový životopis pozostáva zo štyridsiatich prvých miest v triatlone a duatlone vrátane zisku dvojnásobného prvenstva v USA Triathlon Rocky Mountain Region Sprint Triathlon (2011, 2016). Skončil ako najlepší Američan na Mallora 70,3 v Abú Zabí International Half a Balearic Olympic Championships.

David ponúka vytrvalostné a tréningové plány na 8020endurance.com a dwcoaching.com.

Triatlon

Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon.

Prelomový program na vyváženie intenzity tréningu a dosiahnutie špičkového výkonu. Tréningy 80/20 budú príjemnejšie, zlepší sa regenerácia, zníži sa riziko zranenia, urýchli sa rozvoj vašej kondície a vaše výkony na pretekoch sa dostanú na úplne novú úroveň. Možno sa nikdy nestanete profesionálnym triatlonistom, ale nie je dôvod, prečo by ste tak nemohli trénovať. 

Tištěná 15,29 -15 %
Tlačená kniha
Lepená väzba
17,99 15,29 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 24. 09. 2022 16:50
i: 42288 n: 80903022r: 100095
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.