0 Ks
0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Rutledge Lynda

Celoživotná milovníčka zvierat si počas svojej kariéry na voľnej nohe užila šnorchlovanie s ohrozenými korytnačkami, blízky kontakt s mláďatami nosorožcov, ale aj prechádzky so žirafami.

Jej debutový román Faith Bass Darling´s Last Garage Sale získal prestížne ocenenie Book writers League of Texas 2013 a bol podľa neho natočený francúzsky film v hlavnej úlohe s  Catherine Deneuve.

Jej román Na západ so žirafami bol inšpirovaný fascinujúcim skutočným príbehom dvoch žiráf, ktoré sa dostali na titulky novín a získali si srdcia Ameriky v období Veľkej hospodárskej krízy.

Lynda Rutledge žije momentálne so svojím manželom a psom v Texase. Viac informácií o nej nájdete na www.lyndarutledge.com.

Na západ so žirafami

Fascinujúci dobrodružný román o dvoch žirafách
Keď sa stopäťročný Woodrow Wilson Niklák z televízie dozvie, že žirafám hrozí vyhynutie, spomenie si na zážitok zo svojich mladých čias. Rozhodne sa zachytiť ho na papieri, a tak oživí príbeh o dvoch žirafách, ktoré počas plavby po Atlantiku priam zázračne prežili hurikán a následne aj dlhú cestu na nákladnom aute naprieč celou Amerikou.  
Tištěná 15,29 -15 %
E-kniha 12,23 -20 %
Tlačená kniha
Brožovaná
17,99 15,29 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 15. 04. 2024 8:00
i: 42742 n: 80903190r: 100106
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
15,29 12,23 -20 %
Na stiahnutie ihneď
i: 44351 n: 80903206r: 100106
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.