0 Ks
0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Zebian Najwa

Arabi ShahidaNajwa Zebian je libanonsko-kanadská spisovateľka, rečníčka a pedagogička.

Najwa začala písať v snahe vyliečiť rany na duši svojich prvých študentov - skupinu mladých utečencov, pri čom zistila, že píše aj preto, aby uzdravila aj samu seba. Po tom, čo v roku 2016 sama vydala svoju prvú zbierku poézie a prózy, stala sa inšpiráciou pre milióny ľudí na svete.

Nedávno spustila online školu Soul Academy a podcast Stories of the Soul. Jej práca bola uverejnená v New York Times, Glamour, Elle Canada, HuffPost a mnohých iných. Jej prednáška na TEDx „Finding Home Through Poetry“ má viac ako 100 000 videní.

Na základe vlastných skúseností s vysťahovaním, diskrimináciou a zneužívaním Najwa svojimi slovami povzbudzuje ostatných, aby si v sebe vybudovali vlastný domov pre dušu a nebojácne žili, milovali a tvorili.

Na ceste za sebaláskou

Vybudujte si vo svojom vnútri najkrajší domov pre vašu dušu
Autorka predstavuje revolučné chápanie vnútorného domova pre dušu ako bezpečného miesta, kde sa duša cíti v pokoji. Mnohí z nás si tento domov budujú v iných ľuďoch, a keď potom vzťah s nimi ochladne, cítime sa opustení a osamelí. Vtedy pochopíme, že je dôležité, aby sme si pevné základy vybudovali v sebe samých. 
Tištěná 14,87 -15 %
E-kniha 12,63 -15 %
Tlačená kniha
Brožovaná
17,49 14,87 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 19. 05. 2024 20:07
i: 42771 n: 80903169r: 100109
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
14,86 12,63 -15 %
Na stiahnutie ihneď
i: 44273 n: 80903176r: 100109
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.