0 Ks
0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Matthews Carole

Má zkušenosti s počítači jako programátorka, systémová analytička a technická konzultantka a je také zakladatelkou, spoluvlastnicí a viceprezidentkou softwarové společnosti. Účas tnila se všech fází práce se softwarovými produkty, od návrháře a tvůrce až po uživatele dokončeného softwaru. Spolu s Martym Matthewsem, svým manželem, je autorkou nebo spoluautorkou více než čtyřice ti knih, včetně Microsoft Office PowerPoint 2003 QuickSteps, Microsoft Office FrontPage 2003, The Complete Reference a The Official Guide to CorelDraw! 6.

Čokoládový klub

Nahliadnite do života štyroch priateliek, ktoré spája spoločná vášeň pre čokoládu.
Niektoré ženy sú závislé od nakupovania, niektorým stačí skvelá kniha a sú aj také, ktoré sa najlepšie odreagujú vonku s kamoškami. Pre Lucy neexistuje nič, čo by nevyliečila čokoláda. Spoločnú vášeň si užívajú aj jej priateľky: mierumilovná Autumn, utrápená mama Nadia a vášnivá zvodkyňa Chantal, ktoré spolu čaká plno bláznivých dobrodružstiev. 
Tištěná 12,41 -25 %
Tlačená kniha
Brožovaná
16,55 12,41 -25 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 08. 12. 2023 6:45
i: 42965 n: 80903046r: 100149
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.