0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Mora García Román

To kuře je T-Rex!

Velká kniha o evoluci zvířat
Napadlo vás někdy, že kuře je příbuzné tyranosaura rexe? Víte, jací největší nelétaví ptáci běhali po Zemi? Evoluce zvířat je složitá záležitost, ale díky této knize mohou i malí čtenáři snadno pochopit, jak se zvířata, která na naší Zemi žijí během tisíců let měnila.
Tištěná 11,50
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
11,5
Posledné kusyi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 29.1.2020 21:56
i: 28664 n: 27104147r: 10098
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

To kura je T-Rex!

Veľká kniha evolúcie zvierat
Napadlo vám niekedy, že kura vyzerá ako T-Rex? Viete, aké najväčšie nelietavé vtáky žili na Zemi? Evolúcia zvierat je zložitá záležitosť, ale vďaka tejto knihe môžu aj malí čitatelia ľahko pochopiť, ako sa zvieratá žijúce na našej Zemi menili v priebehu tisícky rokov. 
Tištěná 11,49
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
11,49
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 29.1.2020 21:56
i: 30268 n: 80900106r: 100003
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.