0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Peraboniová Cristina

To kuře je T-Rex!

Velká kniha o evoluci zvířat
Napadlo vás někdy, že kuře je příbuzné tyranosaura rexe? Víte, jací největší nelétaví ptáci běhali po Zemi? Evoluce zvířat je složitá záležitost, ale díky této knize mohou i malí čtenáři snadno pochopit, jak se zvířata, která na naší Zemi žijí během tisíců let měnila.
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
Titul je vypredaný
r: 10098

To kura je T-Rex!

Veľká kniha evolúcie zvierat
Napadlo vám niekedy, že kura vyzerá ako T-Rex? Viete, aké najväčšie nelietavé vtáky žili na Zemi? Evolúcia zvierat je zložitá záležitosť, ale vďaka tejto knihe môžu aj malí čitatelia ľahko pochopiť, ako sa zvieratá žijúce na našej Zemi menili v priebehu tisícky rokov. 
Tištěná 3,45 -70 %
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
11,49 3,45 -70 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 01. 06. 2023 11:31
i: 30268 n: 80900106r: 100003
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Jak funguje lidské tělo

Tajemství a zábavná fakta
Důležité informace o našem těle - přehledně, graficky, zábavně a hlavně tak, abyste vše pochopili a dokázali si představit, jak se lidské tělo vyvíjelo a jak funguje.
Tištěná 11,74 -15 %
Tlačená kniha
Pevná šitá väzba
13,81 11,74 -15 %
Za tri týždne alebo dlhšiei
Dodanie tejto knihy môže trvať 3-6 týždňov, vo výnimočných prípadoch niekoľko mesiacov alebo nemusí byť dodaná vôbec. Preto ho neodporúčame objednávať v jednej objednávke s iným tovarom, aby sa zbytočne nepredlžoval čas dodania celej objednávky.
Posledná aktualizácia skladu 01. 06. 2023 11:31
i: 30486 n: 27122639r: 10877
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.