0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

E-knihy Právo, dane a účtovníctvo

Knihy o účtovníctve, daniach a práve E-knihy

Zoradenie
Podľa predajnosti
Parametre
Všetky formáty
Jazyk
Všetky jazyky
E-kniha
11,74 -15 %
Tlačená
13,26 -15 %
E-kniha
10,21 -15 %
Tlačená
13,31 -15 %
E-kniha
9,94 -15 %
Tlačená
11,70 -15 %
E-kniha
9,00 -15 %
Tlačená
10,68 -15 %
E-kniha
4,49 -15 %
Tlačená
5,32 -15 %
1 - 14 z 201 kníh
  Predošlé  1 2  3 ...  Ďalšie  
Načerpajte tie najaktuálnejšie informácie a získajte odpovede na otázky, ktoré vás trápia. Knihy o účtovníctve, daniach a práve obsahujú zrozumiteľné vysvetlenia legislatívy aj názorné príklady z praxe. Nájdete v nich konkrétne návody, ako pri práci postupovať. Zistíte, ako vyriešiť najčastejšie problémy aj ako sa ich do budúcna vyvarovať. Stavte na overené postupy a uľahčite si prácu!

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.