0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Nicholson Dean

Nala a jej svet

Výnimočná mačka, jej veľký parťák a vzrušujúca jazda na bicykli okolo sveta
Keď sa Dean vydal zo Škótska na dobrodružný cyklovýlet, jeho cieľom bolo dozvedieť sa čo najviac o našej planéte. Tri mesiace po odchode v horách medzi Čiernou Horou a Bosnou objavil na kosť vychudnuté mačiatko a to bol začiatok ich silného priateľstva. Tieto dve spriaznené duše spolu precestovali rôzne krajiny, zažili plno dobrodružstiev a pomohli mnohým ľuďom i zvieratám.
Tištěná 12,74 -15 %
Tlačená kniha
Brožovaná
14,99 12,74 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 02. 10. 2022 1:29
i: 41074 n: 80902438r: 100085
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.