0 Ks
0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Dunmore Evie

Autorka USA Today bestsellerov sa pri písaní svojej debutovej knihy Vojvoda z Montgomery inšpirovala magickou scenériou Oxfordu a svojou vášňou pre romantiku, ženské priekopníčky a všetko viktoriánske. V civilnom živote je konzultantkou s titulom doktorka vied z Oxfordskej univerzity. Je členkou Združenia britských románopiscov (RNA). Žije v Berlíne a do svojich kníh prenáša Britániu devätnásteho storočia, ktorá ju očarila.

Rebelky z Oxfordu: Vojvoda z Montgomery

Príbeh o zakázanej láske a spaľujúcej vášni, ktorú nedokážu spútať ani zväzujúce konvencie a prísna etiketa.
Univerzita v Oxforde otvára prvé ženské kolégiá. Annabelle študuje vďaka štipendiu, no na revanš musí podporovať sufražetky presadzujúce volebné právo žien. Ich záujmy by mohol hájiť vplyvný Sebastian Devereux. No zdá sa, že viac ako ideály ho nadchla samotná Annabelle. Dokáže nerovná láska prekonať takú veľkú prekážku, akou sú spoločenské rozdiely?
Tištěná 13,34 -15 %
E-kniha 11,33 -15 %
Tlačená kniha
Brožovaná
15,69 13,34 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 04. 10. 2023 9:02
i: 41076 n: 80902285r: 100092
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
13,33 11,33 -15 %
Na stiahnutie ihneď
i: 44357 n: EKnihar: 100092
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.