0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Kross Ethan

Ethan Kross je jedným z popredných svetových odborníkov, ktorí sa zaoberajú kontrolou vedomej mysle. Je uznávaným a oceňovaným profesorom, ktorý pracuje na top oddelení psychológie Michiganskej univerzity a na Ross School of Business.

Pracuje ako riaditeľ Laboratória pre výskum emócií a sebaovládania. Ethan Kross sa pravidelne zúčastňuje na rôznych politických diskusiách v Bielom dome v USA a o svojom výskume rozprával v rôznych amerických televíznych médiách: CBS Evening News, Good Morning America, Anderson Cooper Full Circle a NPR Morning Edition. Jeho výskum bol spomenutý aj v novinách a magazínoch: The New York Times, The Wall Street Journal, The New Yorker, The New England Journal of Medicine a Science

Vnútorný hlas

Zmeňte svojho vnútorného kritika na spojenca
Oceňovaný psychológ E. Kross skúma tiché rozhovory, ktoré vedieme sami so sebou. Počas rozhovoru dúfame, že sa napojíme na svojho vnútorného kouča, ktorý nás podporí, no často sa objaví náš vnútorný kritik, ktorý nám sebavedomie zníži. Pomocou tejto knihy rozpoznáme skrytú silu svojho vnútorného hlasu a naučíme sa, ako ju využiť vo svoj prospech.
Tištěná 13,17 -15 %
Tlačená kniha
Brožovaná
15,49 13,17 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 24. 09. 2022 18:51
i: 42033 n: 80902964r: 100102
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.