0 Ks
0 Ks
0 Ks
0,00
Nákupný košík je prázdny.

Do pokladne

Knihy autora Anderson Pamela

S láskou, Pamela

Pamela Anderson rozbíja šablónu memoárov celebrít a berie si svoj príbeh späť
Bývalé dievča z Pobrežnej hliadky sa s nami delí prvýkrát o svoj životný príbeh. Cez noc sa stala najobľúbenejšou Playmate časopisu Playboy a symbolom hollywoodskeho pôvabu a sexappealu 90. rokov. Stala sa superhviezdou v čase, keď sa taktika paparacov zameriavala hlavne na zničenie imidžu a sebaúcty človeka. Ale čo sa stane, keď príbeh, ktorý si o vás verejnosť vytvorila, nie je skutočný?
Tištěná 16,14 -15 %
Tlačená kniha
Šitá väzba
18,99 16,14 -15 %
Skladomi
Knihu odovzdáme dopravcovi
maximálne do dvoch pracovných dní.

Posledná aktualizácia skladu 15. 04. 2024 6:59
i: 45256 n: 80906047r: 100202
Zakúpením knihy získavate nárok na darček = knihy zadarmo

Prihlásenie sa na odoberanie newsletteru

Vyberte si, prosím, oblasti, ktoré Vás zaujímajú, a my Vám budeme zasielať informácie o knihách podľa Vášho záujmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Sprinx.AntiBot.Empty

Prihlásiť sa

Prihlásiť sa cez sociálne siete:

Registrace 

 

 
Sila hesla:
 

 
 

Fakturačná adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.